درباره ما

در راستای حمایت از تولید ملی و ترویج استفاده از کالاهای ایرانی ساخت ایران شرکت دید گستر جنوب در زمینه سیستم های حفاظتی و امنیتی در سال های گذشته شروع به فعالیت کرده است. این شرکت در زمینه انواع دوربین های مداربسته، دی وی آر، دزدگیر و تجهیزات کامل دوربین مداربسته و دزدگیر آماده ارائه خدمات به همشهریان عزیز می باشد.

در ایران بسیاری از شرکت های حفاظتی و امنیتی علاوه بر دوربین مداربسته و دزدگیر در زمینه انواع درب های ضد سرقت و دیگر لوازم امنیتی فعالیت می کنند و تعداد معدودی از شرکت ها به صورت تخصصی در این زمینه کار می کنند. شرکت دید گستر جنوب با هدف ارائه بهترین خدمات و فعالیت بسیار تخصصی در زمینه های امنیتی و حفاظتی به طور خصوصی بر روی سیستم های حفاظتی و امنیتی دزدگیر و دوربین های مداربسته و دی وی آر کار می کند. این شرکت به منظور ارائه با کیفیت ترین کالا و بهترین خدمات از برند های ایرانی با کیفیت از جمله برند ایرانی فاروس در زمینه دوربین مداربسته و برند کیپر در زمینه دزدگیر های سیم کارتی و خط ثابت استفاده کرده است. شرکت دیدگستر جنوب به عنوان نمایندگی دوربین های مداربسته و DVR های فاروس با ارائه بهترین و مناسب ترین قیمت در خصوص کمک به ارائه بهتر کالاهای ایرانی با کیفیت و شناخت توان ایرانی محصولات فاروس را به بازار عرضه می کند.

این شرکت همچنین در خصوص سیستم های حفاظتی و امنیتی با ارائه دزدگیر های اماکن نمایندگی دزدگیر کیپر را به بازار عرضه می کند. دزدگیر کیپر نیز محصولی ایرانی و با کیفیت است که مشابه نمونه آن از برند آنیک است که نمایندگی فروش و ارائه خدمات آن زیر نظر شرکت دیدگستر جنوب است.

شرکت دید گستر جنوب در راستای ارائه خدمات بهتر پرسنل مجرب و متخصص بکار برده است تا با استفاده از نیروهای متخصص در خصوص مشاوره بسیار تخصصی در زمینه انواع دوربین مداربسته و دی وی آر و دزدگیر های اماکن ارائه خدمات می دهند.

همچنین با هدف آسان سازی ارائه خدمات و تسریع و پیشرفت ارتباط با مشتریان عزیز، این شرکت اقدام به راه اندازی  سایت اطلاع رسانی و فروشگاهی نیز کرده است. در سایت دیدگستر جنوب به منظور تسهیل ارتباط با شرکت و امکان خدمات آنلاین و همچنین فروش آنلاین کالاهای مورد نیاز مشتریان، تمامی کالاهای موجود در شرکت و همچنین راه های ارتباطی شرکت نیز در سایت شرکت به طور کامل موجود می باشد.